|
Ürün ayrıntıları:
|
| Ürün adı: | 48V 150Ah LiFePO4 Golf Arabası Pil | Pil Türü: | LiFePO4 (Lityum Demir Fosfat) |
|---|---|---|---|
| Nominal Gerilim: | 48V | Nominal Kapasite: | 150Ah |
| Enerji: | 4.8KWh | Döngü Ömrü: | ≥6000 döngü (%80 DOD) |
| Şarj Gerilimi: | 50A | Deşarj Kesme Gerilimi: | 40V |
| Standart Şarj Akımı: | 75A | Maksimum Sürekli Deşarj Akımı: | 150A |
| BMS: | Dahili akıllı BMS | İletişim: | RS485 / CAN (Opsiyonel) |
| Vurgulamak: | 48V 150Ah LiFePO4 Golf Arabası Pil,yüksek kapasiteli lityum golf arabası pil,kurşun asitli lityum yedek bataryası |
||
• Özel kapasite (100Ah / 150Ah / 200Ah)
• Özel logo
• İletişim protokolünün özelleştirilmesi
• Paketleme özelleştirme
Uzak mesafe ve ağır iş uygulamaları için ideal
48V 150Ah LiFePO4 golf arabası bataryası, geniş menzil ve yüksek güç çıkışı için tasarlanmıştır.
Kurşun-asit pillerini değiştirmek için idealdir, daha uzun ömür, daha yüksek verimlilik ve güvenilir performans sunar.
![]()
| Adli Voltaj | 48V |
| İsimsel Kapasite | 150Ah |
| Enerji | 4.8kWh |
| Döngü Yaşamı | ≥6000 döngü |
| Şarj Voltajı | 54.75V |
| Serbestleme kesme voltajı | 40V |
| Maksimum Sürekli Serbestleme Akımı | 150A |
| En yüksek akış akımı | 300A (3s) |
| Çalışma sıcaklığı | Şarj: 0°C ~ 55°CŞarj: -20°C ~ 60°C |
| İletişim | RS485 / CAN (Farklı) |
| Özellik | LiFePO4 Lityum Pil | Kurşun Asit Bataryası |
| Döngü Yaşamı | ≥6000 döngü | 300-500 döngü |
| Yaşam süresi | 5 ̇10 yıl | 1 ¢ 2 yıl |
| Ağırlık | %50 daha hafif | Ağır |
| Şarj Zamanı | 2-3 saat. | 8-10 saat |
| Verimlilik | ≥95% | 70~80% |
| Bakım | Bakımsız | Bakım gerektirir. |
| Atış Derinliği | %80% kullanılabilir | 50~60% kullanılabilir |
• Daha uzun sürüş menzili için yüksek kapasite
• ≥6000 döngü ömrü (kurşun asitten 5×10 kat daha uzun)
• Daha iyi tırmanma ve hızlanma için güçlü güç çıkışı
• Hafif tasarım (kurşun asitten% 50 daha hafif)
• Hızlı şarj 3-4 saat içinde
• Tam koruma ile yerleşik akıllı BMS
• Bakımsız ve çevre dostu
• Golf arabası
• Elektrikli gezi aracı
• Uygulanabilir Araç
• Düşük Hızlı Elektrikli Araç (LSV)
S1: 150Ah ile 100Ah arasındaki avantaj nedir?
A: 150Ah daha uzun sürüş menzili ve daha yüksek güç çıkışı sağlar.
S2: Kurşun-asit pillerini doğrudan değiştirebilir mi?
A: Evet, bir drop-in yedek olarak tasarlanmıştır.
S3: Bu ağır golf arabası için uygun mu?
C: Evet, yüksek yük ve uzun mesafe kullanımı için idealdir.
S4: OEM markasını destekliyor musunuz?
A:Evet, Tongbang OEM & ODM hizmetlerini destekliyor.
İlgili kişi: Mr. Jack Luo
Tel: +86 15818458077